top of page
Miko BnB

"Cenimy Twoją satysfakcję"

airbnb-logo-png--880.png

Miko Bnb” to dział firmy Just Home zajmujący się obsługą najmu krótkoterminowego. Działamy jako Host - “Miko and Friends”, pragnąc przyjąć gości tak jakby to zrobił troskliwy gospodarz. Dla nas najważniejsze jest to, by nasi goście mogli się zrelaksować i spełnić cel swojej podróży, mając jednocześnie nieprzeciętną satysfakcję ze swojego pobytu u “Miko”.

Dział rezerwacji utrzymuje kontakt z klientem przed i po wyjeździe, dobierając i dostosowując ofertę do wymagań klientów, następnie zbierając opinie o jakości naszych usług.  Nasz dział obsługi gości dba o to by dostali oni adekwatne do ich potrzeb lokalne wskazówki. Natomiast dział techniczny, reagując na bieżące potrzeby czy problemy gości, czuwa nad zapewnieniem najwyższego komfortu pobytu.

 

W 2018, “Miko” został wyłoniony przez Airbnb spośród wszystkich hostów na świecie, jako jeden z siedmiu najlepszych, wyróżniając się największą liczbą obsłużonych gości - ponad 42 000. Średnia ocena pobytu u Miko to 4,9/5.

Przeczytaj o nas               
 

Na początku 2019 roku "Miko" otrzymał także cztery nagrody od portalu Booking.com za bardzo wysokie oceny od gości. Poniższe odznaczenie dotyczy mieszkania, które uzusykało najwyższą notę.  Pozostałe mieszkania nieprzerwanie utrzymują wynik powyżej 9 punktów.

social_media.png

Profesjonalna obsługa

Kompleksowe wyposażenie mieszkań

Mieszkania w samym centrum Krakowa

Pełna dyspozycyjność 
od 8:00 do 20:00

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page